Dom i mieszkanie

Ubezpieczenie domu i mieszkania
Zalanie, pożar, przepięcie czy kradzież nie są rzadkością. Z odpowiednim ubezpieczeniem nie musisz się martwić. Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć utracony majątek.

Ubezpieczenie ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych
Ubezpieczenie wnętrz chroni praktycznie wszystko, co mamy w domu. Zarówno ruchomości (meble, dywany, odzież, przedmioty osobistego użytku, książki, sprzęt RTV, AGD, narzędzia, sprzęt sportowy, przedmioty wartościowe, gotówkę) jak i stałe elementy wykończeniowe (powłoki malarskie, okładziny ścian i podłóg, rolety, meble wbudowane).

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

Ochroną objęta jest odpowiedzialność cywilna ubezpieczonego i osób bliskich, wspólnie zamieszkujących i prowadzących wspólne gospodarstwo domowe. Ubezpieczenie chroni przed skutkami finansowymi szkód wyrządzonych nieumyślnie osobom trzecim lub ich mieniu.

Ubezpieczenie domków letniskowych
Posiadasz domek letniskowy na działce? Martwisz się, co się z nim dzieje podczas Twojej nieobecności? Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowane jest specjalne ubezpieczenie domków letniskowych, które sprawi, że każdy będziesz mógł spać spokojnie - nie tylko podczas wakacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie aranżacji ubezpieczeń:
• Ubezpieczenie domów i mieszkań
• Ubezpieczenie ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych
• Home assistance
• Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym
• Ubezpieczenie domków letniskowych
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz